خرید آنلاین خیار گلخانه ای اسپادانا

برای خرید آنلاین خیار اسپادانا می توان به سایت های اینترنتی معتبر از هر کجای کشور مراجعه کرده و هر نمونه از خیارهای گلخانه ای را با بررسی خصوصیات و قیمتی که دارند به صورت عمده و کیلویی خریداری کرد.

مراکز فروش خیار گلخانه ای

انواع خیار گلخانه ای در مراکز معتبر فروش به صورت عمده عرضه شده و مشتریان می توانند این محصول را با نرخ های مناسبی تهیه نمایند.
بهره گیری از صیفی جات باکیفیت و درجه یک در برنامه غذایی بسیاری از مردم وجود دارد زیرا خیار از محصولات کشاورزی می باشد که بخش قابل توجهی از نیاز بازار را تشکیل داده و همیشه در دسترس خریداران می باشد.
خیار یکی از مهمترین محصولات کشاورزی است که به منظور تولید آن سرمایه گذاری ویژه ای انجام شده به طوریکه بسیاری از شهرهای کشور ایران این محصول را کشت کرده و ارائه می دهند.

مراکز فروش خیار گلخانه ای

برای تولید انواع خیار گلخانه ای از بذرهای مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آنها دارای خصوصیاتی می باشد.
برای خرید بذر گیاهان گلخانه ای می توان به فروشگاه های بزرگی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کرده و بذر خیار گلخانه ای مینی، بذر خیار لادیس و… را به راحتی خریداری کرد.
در سالهای اخیر کشت انواع خیار گلخانه ای با بذرهای متنوع با توجه به داشن روز اهمیت زیادی پیدا کرده است.
زیرا این تولیدات کیفیت مطلوبی داشته و هزینه تولید آن کم می باشد از این رو شرکت های توزیع کننده خیار گلخانه ای را بیشتر مورد توجه خود قرار می دهند.
عملکرد انواع خیار گلخانه ای در هر هکتار عملکردی سودآور و مناسب برای تولید کنندگان این محصول می باشد و هریک از انواع خیارهای گلخانه ای به صورت عمده توسط شرکت های معتبر پخش و توزیع می شود.
قیمت خرید عمده خیار گلخانه ای نسبت با قیمت مشابه دارای سطح مقطوع بالایی می باشد همچنین خیار گلخانه ای با داشتن کیفیت و ظاهر عالی می تواند بهترین جایگزین باشد.
خریداران خیار های گلخانه ای برای دسترسی به قیمت این محصول می توانند به فروشنده های اصلی آن مراجعه کرده و یا از طریق سایت های اینترنتی از نرخ های فروش آن مطلع شوند.

خصوصیات کلی خیار اسپادانا

خیار اسپادانا دارای خصوصیات زیادی می باشد که در این مطالب به صورت کلی در مورد این نمونه از خیار توضیحاتی بیان می شود.
از مهمترین ویژگی های خیار اسپادانا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  مناسب جهت کشت گلخانه ای در ارتفاع پایین
  • دارای میوه بازارپسند
  • دارای عملکرد بالا
  • دارای بوته قوی
  • میوه شیاردار
  • ماندگاری بالا
  • متحمل به سفیدک حقیقی

بذر خیار گلخانه ای اسپادانا محصول شرکت رکزوان هلند می باشد که در پاکت های مناسبی بسته بندی شده و در بازار عرضه می شود.
بذر این نوع از خیار یکی از ارقام هیبرید خیار گلخانه ای بوده که به /ان خیار اصفهانی نیز می گویند و از نوع خیار اصلاحی است.
خیار گلخانه ای اسپادانا جز نمونه های میان گل حساب شده و در هر بند دارای 2 تا 3 گل می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های این خیار پارتنوکارپ بوده این نوع خیار است یعنی اکصر گل های آن به تبدیل به میوه شده و کمترین گل نری در بوته دیده می شود.
از دیگر خصوصیات خیار اسپادانا می توان به فاصله نسبتا کوتاه میانگره ها در این رقم اشاره کرد که البته این ویژگی می تواند به ابرناکی هوا، تغذیه و مدیریت آبیاری نیز بستگی داشته باشد.
خیار گلخانه ای اسپادانا دارای میوه ای با سایز مناسب بوده و رنگ میوه سبز تیره بازارپسند می باشد و میوه رقم اسپادانا شیاردار بوده و از کیفیت و ماندگاری مناسبی برخوردار می باشد.
یکی از نکات بارز در بذر خیار گلخانه ای اسپادانا داشتن بوته قوی و متحمل در شرایط محیطی نامناسب می باشد.
این موضوع باعث شده خیار اسپادانا در مناطق با شرایط آب و هوایی نامناسب مورد کاشت قرار گیرد.

قیمت جدید خیار اسپادانا

برای اطلاع از قیمت جدید خیار اسپادانا می توان به وب سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نموده و از نرخ های مختلفی که برای این خیار ثبت شده است مطلع شد.
خیار اسپادانا یک نوع خیار پر طرفدار و بسیار خوشمزه می باشد که دارای ویژگی و خصوصیات منحصر به فردی بوده و بذر این نوع خیار در گلخانه ها در فصل های مختلفی از سال کشت می شود.
بیشترین برداشت این رقم خیار در فصل پاییز بوده و یک نوع خیار قلمی بسیار ترد می باشد.
اندازه خیار اسپادانا تقریبا به 10 سانتی متر می رسد و طعم خوشایند و دلپذیری دارد همچنین بوته این خیار در فصل پاییز پر بار و پر بازده می باشد به طوریکه کشاورزان به صورت عمده هر روز خیار گلخانه ای را برداشت می کنند.

قیمت جدید خیار اسپادانا

بذر خیار اسپادانا را می توان در باغچه یا زمین های کشاورزی کاشت و این گیاه به نور خورشید و آبیاری منظم نیاز دارد.
باید از بوته این گیاه به دقت مراقبت کرد تا بتوان محصول مرغوب و زیادی را به دست آورد همچنین این خیاراز ماندگاری بالایی برخوردار است.
بوته خیار اسپادانا در برابر بسیاری از بیماری ها و آفت ها مقاوم بوده و می توان گفت این نوع بذر یک گونه مقاوم در برابر آسیب های طبیعت می باشد.
خرید خیار اسپادانا در سراسر کشور از طریق عمده فروشی ها و میدان های تره بار امگان پذیر می باشد و این محصول دارای قیمت بسیار مناسبی است از همین رو خریداران زیادی خرید آن را انجام می دهند.

قیمت فروش خیار اسپادانا

برای اطلاع از قیمت فروش خیار اسپادانا بهترین و آسانترین راه مراجعه به سایت های اینترنتی می باشد و از این طریق می توان به لیست قیمت بروز این محصول دست پیدا کرده و به راحتی و بدون اتلاف وقت از تمامی قیمت های آن مطلع شد.
بسیاری از گلخانه داران به دلیل ویژگی های خوبی که خیار اسپادانا دارد بذر این نمونه از خیار را خریداری کرده و به کشت این محصول می پردازند.
قیمت بذر خیار اسپادانا با توجه به استقبال بازار و عملکرد خوبی که این خیار دارد و می توان در شرایط محیطی ساده این پگیاه را پرورش داد بسیار مقرون به صرفه می باشد.
بذر خیار اسپادانا مدت زمانی است که در مناطق دیگری از کشور نیز در حال کشت می باشد و عملکرد آن باعث شده در آن مناطق هم مورد توجه قرار بگیرد.
ویژگی های بی نظیر خیار اسپادانا باعث شده که به عنوان یک محصول پر فروش در بازار تجارت معرفی شود.
این محصول به بسیاری از کشور های اطراف نیز صادر شده و در بازار جهانی دارای جایگاه خوبی می باشد.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

همچنین ببینید

واحد های تولیدی خیار سبز گلخانه ای

واحد های تولیدی خیار سبز گلخانه ای

خیار سبز گلخانه ای واحد های تولیدی زیادی در سراسر کشور دارد . کشور ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم