بسته بندی و خرید و فروش خیار برای صادرات

در شرکت های زیادی بسته بندی خیار برای صادرات انجام شده تا روانه بازارهای خرید و فروش شود و شرکت های بازرگانی با شناسایی کشورهای متقاضی بتوانند با خرید خیار مرغوب بسته بندی شده صادرات آن را انجام دهند.

حجم صادرات خیار تولید شده در ایران

خیار تولید شده در ایران در حجم بسیاری بالایی می باشد بنابراین می توان به راحتی صادرات این محصول را به کشورهای دیگر انجام داد.
برای صادرات انواع خیار واحدهای تولید کننده باید شرایط ایده آلی را برای تولید این محصول فراهم کرده تا بعد از برداشت خیارهای باکیفیتی به بازار ارائه شود.
هنگامیکه دما، رطوبت، میزان آبیاری و نور در بالاترین حد استاندارد باشد علی رغم تاثیر بر شکل ظاهری بر روی طعم آن نیز تاثیر زیادی می گذارد.
زیرا خیارهای صادراتی باید تمامی استانداردهای لازم را برای صادرات داشته باشند که ظاهر و طعم از جمله فاکتورهای مهم آن می باشد.

حجم صادرات خیار تولید شده در ایران

خیار گیاهی است که در مقادیر بالا کشت شده و می توان در هر کجای ایران این محصول را کاشت و برداشت کرد.
عمده ترین محصولی که در گلخانه های ایران کشت می شود خیار است که بازار خوبی برای صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس دارد.
خیارهای صادراتی در بسته بندی های شکیل و محکمی قرار می گیرد و کارتن صادراتی این محصولات از مقاومت بالایی برخوردار است تا در زمان ارسال و حمل و نقل آسیبی به آن وارد نشود.
بسته بندی میوه خشک صادراتی نیز در این شرکت ها انجام شده و خریداران می توانند از طریق مراجعه حضوری و غیر حضوری خرید انواع محصولات مورد نیاز خود را انجام دهند.
شرکت های بازرگانی برای اطلاع از قیمت میوه صادراتی از آسانترین روش استفاده می کنند تا در هر زمان و مکانی بتوانند به این نرخ ها دست پیدا کنند از همین رو به سایت های اینترنتی معتبر فروش مراجعه کرده و لیست قیمت انواع محصولات کشاورزی و میوه ها را مشاهده می نمایند.

تولید و عرضه خیار صادراتی

واحد های تولید کننده انواع خیار صادراتی را در تناژ بالایی تولید کرده و توسط انبارهای توزیع کننده در بازار به صورت عمده عرضه می شود.
مراکز عرضه کننده خیارهای صادراتی این محصول را با بالاترین کیفیت برای صادرات مهیا کرده است تا خریداران بتوانند بهترین نمونه خیار را به کشورهای خارجی صادر نمایند.
با روند تولید روز افزون انواع خیار صادراتی و مرغوبیت بالایی که این محصول دارد موجب شده تا بازار صادراتی رونق خوبی داشته باشد.
در کشور ایران مناطق زیادی وجود دارد که دارای آب و های مناسب جهت تولید خیار صادراتی می باشد بنابراین در فصل گرم و تابستان انواع خیار در زمین های زراعی کشت می شود.
اما خیار های گلخانه ای صادراتی در کلیه فصل های سال تولید شده و در بازار به فروش می رسد.
انواع خیارهایی که برای صادرات مناسب بوده و خرید ویژه و عمده ای دارند به شرح ذیل می باشد:

کلیه خیار سبز های مذکور در بسته بندی هایی با استحکام بالا قرار داشته و به کشورهای متقاضی صادر می گردد.

برای خرید خیارهای صادراتی باید نکات زیر را مد نظر داشت:

  • دستچین کردن خیار سبز های یک اندازه و یکسان
  • جعبه هایی که برای بسته بندی خیار استفاده می شود بهتر است لاکی و یا کارتونی باشد و با پلاستیک روی آن پوشانده شود تا رطوبت و تازگی خیار حفظ شود.
  • در زمان برداشت برای حفظ تازگی خیار بهتر است با قیچی چیده شود.

نحوه صحیح بسته بندی خیار صادراتی

برای بسته بندی خیار صادراتی باید از نحوه صحیح استفاده کرده تا در هنگام صادرات این محصول مشکلی به وجود نیاید.
یک بسته بندی محصول صادراتی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  •  ابعاد و اندازه خوب و مناسبی داشته باشد.
  • مقدار مناسبی از خیار در جعبه قرار گیرد.
  • خیار صادراتی دارای استاندارد های لازم بوده و بعد از تحویل جعبه به کشورهای خارجی تازگی خود را حفظ کرده باشد.
  • خیار صادراتی در طول مسیر دچار تغییرات فیزیکی و شیمیایی نشود.

یکی از مهمترین هدف های بسته بندی انواع خیار سبز این است که از کالا در حین حمل و نقل محافظت شود تا به همان تازگی روز اول باشد.

نحوه صحیح بسته بندی خیار صادراتی

بسیاری از پخش کننده های خیار صادراتی نقش مهمی در تامین نیاز بازارهای داخلی و خارجی را دارند و این محصول را به مشتریان در سراسر جهان بدون واسطه و یا با واسطه فروش تحویل می دهند.
بسته بندی انواع محصولات کشاورزی با توجه به حساسیتی که دارند بهتر است توسط متخصصینی که در این زمینه تجربه کافی و مهارت دارند انجام شود.
کارتن هایی که برای بسته بندی استفاده می شود باید بسیار محکم و ضد رطوبت باشد و جای دست برای حمل و نق آسان را داشته باشد.
اگر جعبه ها قفل داشته باش و از چسب و منگنه استفاده نشود در زمان بسته بندی موجب کاهش زمان می شود و به سرعت می توان خیار سبزها را بسته بندی کرد.
خیار یک گیاه بومی از نواحی شمال شرقی هند بوده و در اکثر کشورها رویش این محصول
انجام شده و با خاک ایران کشت این محصول سازگاری بیشتری دارد.
بوته خیار نسبت به سرما حساس بوده و در هوای خیلی گرم نیز از بین می رود به همین علت باید این گیاه در دمای متعادلی رشد کند.

خریدار عمده خیار صادراتی

خیار صادراتی در بازار به صورت عمده و به طور مستقیم به فروش می رسد و مهمترین خریدار این محصول تجار و بازرگانانی می باشند که کار صادرات این محصول را انجام می دهند.
قیمت خیار صادراتی در بازار با توجه به نوع و میزان کیفیت آن متفاوت می باشد و افزایش تولید این محصول در کاهش قیمت آن نقش موثری را دارد.
اما برای خرید ارزان انواع خیارهای صادراتی بهترین روش مراجعه به مراکز پخش و سایت های اینترنتی می باشد که به طور مستقیم انواع خیار صادراتی را به مشتریان عرضه داشته و می توان با کمترین قیمت این محصول را خریداری کرد.
بسیاری از عمده فروشان و پخش کننده های خیار صادراتی با قیمت عمده این محصول را در دسترس مشتریان قرار می دهند تا بتوانند برای صادرات از آن استفاده نمایند.
شرکت های بازرگانی نیز این محصول را به صورت عمده و با قیمت کمی خریداری می کنند و برای تامین نیاز بازارهای خارجی به کشورهای دیگر صادر می نمایند.
خیارهای صادراتی عمدتا در شرکت های معتبر بسته بندی شده و پس از آن به خریداران ارائه می شود تا بتوانند به راحتی صادرات آن را انجام دهند.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

همچنین ببینید

خیار ثمن چیست؟

خیار ثمن چیست؟

برای پاسخ به این سوال که خیار ثمن چیست؟ باید گفت علاوه بر اجبار خریدار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم