عرضه بذر خیارسبز رویال در یزد

بذر خیارسبز رویال در تمامی شرکت های خرید و فروش، و نمایندگی های موجود در یزد با بهترین قیمت عرضه می شود. فروش خیارسبز رویال به دلیل مرغوبیت بالایی که دارد، توسط افراد زیادی در کشور مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

لیست قیمت بذر خیار رویال

مشتریان می توانند برای اطلاع از جدید ترین قیمت های بذر خیارسبز رویال لیست قیمت این محصول را از طریق وب سایت های معتبر دریافت کنند.
خیارسبز رویال را می توان از جمله محصولاتی دانست که امرزه در سراسر کشور به فروش می رسد. این نوع خیار از بذری با کیفیت و ارگانیک تهیه شده که دارای طعمی خوب و مطلوب می باشد.
بذر خیارسبز رویال گیاهی است یک ساله و بالا رونده که طول آن تا 3 متر می رسد. این گیاه دارای برگ های گرد با 3 تا 5 لوب و ساقه های گوشه دار است. بذر های خیار رویال به صورت طبیعی یک پارچه می باشد.
ولی بذر های اصلاح شده و گلخانه ای پارتنوکارپیک هستند. در واریته های قدیمی تحت فشار روز بلند و دمای بالا گل های نر بیشتری نسبت به گل های ماده تولید می کند.
در بذر های اصلاح شده خیار رویال، میوه های پارتنوکارپیک تولید شده و نیازی به گرده افشانی برای تشکیل میوه ندارند. با وجود اینکه خیار رویال از نظر گل دهی روز خنثی می باشد.

لیست قیمت بذر خیار رویال

ولی تحت شرایط روز بلند دمای بالا، در این گیاه تولید گل های نر به گل های ماده افزایش می یابد. بذر خیار رویال در همدان، یزد و دیگر شهر ها به آسانی یافت می شود و همچنین با بالاترین برداشت همراه است.
پر بار ترین بذر خیار گلخانه ای، با نام سوپر گیرداپ بسیار پر گل، با عمر برداشت طولانی می باشد. برای خیار های زمینی بیشتر از بذر خیار امپراطور استفاده می کنند که دارای پتانسیل بالای عملکرد می باشد.
میوه های تولید شده از بذر خیار امپراطور، دارای ظاهری قلمی و کشیده، به رنگ سبز پر رنگ، بسیار بازار پسند و با کیفیت بالا می باشد. برداشت خیار رویال براساس اندازه آن می باشد.
به محض اینکه خیار رویال به اندازه مطلوب رسید باید برداشت شود در صورت عدم برداشت بر طول آن افزوده شده و از کیفیت آن کم می شود. اگر خیار رویال در شرایط گلخانه کشت شود و شرایط مناسب از نظر دما، رطوبت و کود و مواد غذایی فراهم باشد، بسیار پر محصول و دارای میوه های ترد و با کیفیت می باشد.
از انواع خیار رویال می توان به خیار رویال رسمی، خیار رویال خاردار، خیار رویال چنبر و… نام برد.
نکته بسیار مهم در کیفیت خیار رویال، زمان برداشت خیار رویال می باشد. میوه های رویال اگر دمای پایین تر از ده درجه سانتی گراد نگه داری شوند، سرما زده می شوند.
دمای مناسب برای نگه داری خیار رویال 12 تا 13 درجه سانتی گراد با رطوبت نسبی 95 درصد سانتی گراد است. به خاطر باید داشت که در دمای 15 درجه سانتی گراد خیار رویال زرد می شود.

انواع بذر خیارسبز موجود در بازار

خیار سبز دارای انواع زیادی از بذر ها می باشد که در بازارها و فروشگاه های اصلی با بهترین قیمت یافت میشود. خیار های زیادی با نژاد های مختلفی در بازار وجود دارد که چند نمونه آن در مطالب زیر شرح داده شده است:

 • خیار خاردار
  همانور که از اسمش پیداست نوعی خیار خاردار می باشد که به رنگ های سفید و سبز کشت می شود.
 • خیار جالیز اصفهان
  خیار اصفهانی گیاهی است یک ساله با روندی که طول آن تا 3 متر می رسد. بذر های خیار اصفهانی به صورت طبیعی یک پارچه می باشد.
 • خیار گرد ایتالیایی
  خیار گرد ایتالیایی خیاری گرد، کوچک، سبز یکدست و دارای بوی مطبوعی می باشد. خیار گرد ایتالیایی برای هضم غذا بسیار مفید است.
 • خیار مکزیکی
  خیار مکزیکی، هندوانه مینیاتوری و یا هندوانه مکزیکی هم نامیده می شود. اندازه میوه آن 2 تا 5 سانتی متر می باشد که مناسب برای تازه خوری و ترشی می باشد.
 • خیار سفید تایلندی
  خیار سفید تایلندی، خیاری متوسط، تپل، سفید و دارای بوی مطبوبی می باشد.
 • خیار سفید مینیاتوری
  خیار سفید مینیاتوری، خیاری کوچک، تپل و سفید می باشد. دارای پوستی نازک و سفید می باشد.
  حجم خرید و فروش بذر خیارسبز

بذر خیار سبز در فروشگاه ها و بازار ها و وب سایت های معتبر با بروز ترین قیمت فروش و بیشتری حجم که به صورت عمده می باشد،خریداری می شود. خیار سبز گیاهی می باشد که در کشور ایران میزان تولید آن بسیار بالا است.
خیار سبز جز کدوییان می باشد که انواع مختلفی و کیفیت های متفاوتی را در بر می گیرد. بیشتری محصول تولیدی گلخانه ها در ایران، خیار می باشد که بازار خوبی در کشور های مختلف دارد.
خیار سبز یکی از انواع خیار های تولید شده در ایران می باشد که دارای قیمت های مختلفی می باشد. کشور ایران درجهان رتبه سوم در زمینه تولید خیار دارد.
مصرف این نوع میوه برای تمامی افراد ضروری می باشد، زیرا دارای خواص بسیار مفید و مهمی می باشد. مراکز های زیادی در زمینه تولید خیار سبز در ایران فعالیت داشته اند و مناسب ترین نوع خیار سبز را در زمینه های مختلف به بازار عرضه می کنند.

میزان تقاضای بذر خیار رویال در گلخانه ها

هرچه میزان تقاضای بذر خیار رویال در گلخانه ها بیشتر باشد، میزان برداشت بیشتری را شاهد بود. خرید و فروش بذر خیار رویال به صورت عمده و جزئی انجام می شود.

میزان تقاضای بذر خیار رویال در گلخانه ها

خیار رویال را می توان ازجمله محصولاتی دانست که امروزه در سراسر کشور به فروش می رسد. خیار رویال برای صاردات بسیار مناسب بوده و به کشور های زیادی صادر می شود. تولید بالای خیار سبز رویال توانسته است بازار فروش بسیار خوبی را برای این محصول داشته باشد.

خیارسبز رویال نمونه ی ارگانیک خیار صادراتی

از نمونه های ارگانیک خیار صادراتی می توان به نمونه خیار سبز رویال اشاره کرد. خیار ارگانیک دارای خواص و ویژگی های زیادی می باشد که در بهترین فروشگاه های کشور موجود بوده و با بهترین قیمت به فروش می رسند.
خیار ارگانیک یک محصول پر مصرف می باشد که فروشندگان این محصول آن را به مقدار زیادی تقاضا می کنند. خیار ارگانیک در تمام فصول به آسانی یافت می شود.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم