فروش گسترده انواع خیار سبز ارگانیک

انواع خیار سبز ارگانیک را می توان در نمایندگی ها و میدان های تره بار به صورت عمده که فروش گسترده ای دارد، خریداری نمود. فروش خیار سبز ارگانیک به صورت عمده و جزئی با بهرتین قیمت و کیفیت در بین خریداران انجام می شود.

مرکز اصلی خرید خیار سبز ریز درجه یک

خیار سبز ریز درجه یک را می توان از مراکز اصلی خرید و فروشگاه ها در سراسر کشور تهیه نمود.
خیار سبز به دو صورت گلخانه ای و مزرعه ای کشت می شود. یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در کاشت خیار گلخانه ای، برنامه ریزی زمان کاشت خیار گلخانه ای است.
به عنوان مثال برج 11 و 12 خیار گلخانه ای در اوج خود قرار دارد و اگر بتوان یه جوری برنامه ریزی کرد که باردهی بوته های خیار در برج مذکور باشد، بیشترین سود را خواهد داشت.

مرکز اصلی خرید خیار سبز ریز درجه یک

باید به یاد داشت که کاشت خیار گلخانه ای در تاریخ مذکور مشکلات خاص خود را دارد. در ایران معمولا در یکی از تاریخ های زیر می توان برنامه ریزی زمان کشت را انجام داد:

 • تولید محصول پاییزه: تولید بذر خیار از اوایل تا اوخر تیر ماه کشت می شود. نشاء ها را از اوخر تیر ماه تا اواخر مرداد ماه به محل اصلی منتقل می کنند. برداشت محصول از اواخر مرداد یا شهریور شروع شده و تا اواخر آذر ماه ادامه دارد.
 • تولید محصول دیر رس بهاره: بذر خیار از ده آخر آذر ماه تا ده اول بهمن ماه کشت می شود. نشاء از دهه دوم بهمن تا دهه اول استفند به محل اصلی انتقال داده می شود.
  برداشت محصول نیز از اسفند ماه شروع می شود و تا آخر تیر ماه ادامه دارد.
  بعد از برداشت، حذف بوته ها و آماده سازی دوباره برای کشت انجام می شود.
 • تولید محصول زودرس بهاره: بذر گیاه خیار را از دهه آخر آبات تا ده آخر آذر در سینی های کشت آماده می شود بعد از اینکه نشاء خیار ها آماده شد آنها را از اواخر آذر ماه تا اواخر دی ماه می توان به محل اصلی انتقال کرد.
  حدود 40 تا 50 روز بعداز کاشت نشاء، زمان برداشت محصول از بهمن ماه شروع می شود و تا آخر تیر ماه ادامه دارد پس از همه این مراحل، حذف بوته ها را انجام داده و گلخانه خیار برای کشت دوباره انجام می شود.

قیمت عمده خرید انواع خیار سبز

قیمت انواع خیار سبز به صورت عمده و جزئی را می توان از بروز ترین لیست های قیمت تهیه کرد و با بهترین قیمت آن ها را خریداری کرد.
قیمت خیار به گونه ای است که هر فردی با هر سطح درآمدی می تواند آن را به راحتی تهیه کند، با وجود گلخانه های زیادیکه در سطح کشور وجور دارد این محصول را میتوان به راحتی در هر فصلی تهیه کرد.
مرکز خیار سبز این میوه را زیر نظر بهترین متخصصین کشاورزی تولید و به بازار فروش عرضه می کند. در بازار خرید خیار سبز با قیمتی ارزان و مناسب همه روزه شاهد خریداران زیادی می باشد که برای تهیه این محصول به آن ها مراجعه می کنند.
قیمت خیار سبز همدان هم مانند خیار های دیگر قیمت ثابتی ندارد و خریداران می توانند برای اطلاع از بروز ترین قیمت آن به لیست های قیمت در سایت های معتبر مراجعه کنند.

مزایای خرید خیار سبز از واحد های تولید کننده

خرید خیار سبز از واحد های تولید کننده مزایای زیادی دارد که چند نمونه آن در موارد زیر شرح داده شده است:

 • بدون واسطه انجام می شود
 • قیمتی ارزان تر
 • دارای کیفیت بالاتر
 • درجه یک بودن

مراکز فروش در ایران به خرید و فروش و همچنین صاردات خیار با کیفیت می پردازند.

مزایای خرید خیار سبز از واحد های تولید کننده

واحد های فروش خیار، با کیفیت ترین خیار را در اختیار مشتریان قرار می دهند.
هرچه کیفیت خیار بالاتر باشد، متقاضی آن بیشتر می شود. به همین علت مزرعه داران و گلخانه داران در تلاشند تا بهترین خیار درجه یک را در اختیار خریداران قرار دهند.

فروش بهترین خیار های گلخانه ای در دیگر کشور ها

خیار های گلخانه ای توسط تاجران در دیگر کشور ها با بهترین کیفیت به فروش می رسد. خریداران می توانند همچنین از طریق فروش اینترنتی خیار، خرید خود را به راحتی انجام دهند.
خیار گلخانه ای از تیره کدوئیان و گیاهی یک ساله می باشد. ارقام هیبرید خیار گلخانه ای بیشتر گل ماده تولید می کند و نیازی به گرده افشانی ندارد که به این ارقام پارتنوکارپ یا بکرزا نیز می گویند.
اغلب خیار های گلخانه ای دراز، کشیده و از نوع بی دانه می باشند. ساقه خیار گلخانه ای به رنگ سبز روشن آبدار و دارای پوست نازک کرک دار می باشد.
ساقه اصلی این گیاه به صورت عمودی رشد می کند ولی پس از تولید ساخه های جانبی بر روی زمین و به دو صورت افقی رشد می کند. اندازه برگ ها در خیار سبز گلخانه ای بین 20 تا 40 سانتی متر می باشد.
برگ خیار نسبتا پهن و بزرگ می باشد. گل های نر و ماده هستند که روی یک پایه قرار دارند و تعداد گل های نر همیشه زیادتر از گل های ماه می باشد و قبل از گل های ماده ظاهر می شود.
طول عمر بوته خیار گلخانه ای کوتاه تر از سایر گیاهان این خانواده بوده و نیاز آن به گرما کمتر می باشد. سیستم ریشه خیار تقریبا گسترده ولی نازک می باشد و در سطح وسیع گسترش می یابد.
برای کاشت خیار باید خاک سطح الارض را غنی و سرشار از مواد غذایی نمود.

سفارش عمده بهترین خیار ارگانیک

بهترین خیار سبز ارگانیک را از طریق نمایندگی ها، بازار ها و وب سایت های معتبر به صورت عمده می توان سفارش داد. خرید خیار عمده باعث می شود که محصول با قیمت پایین تری خریداری شود.
خیار سبز ارگانیک خیاری می باشد که در تمام مراحل رشد با سیستم طبیعی هماهنگ بوده و در خاکی که از چند سال قبل هیچ گونه سموم دفع آفات گیاهی نظیر: علف هرز کش، قارچ کش ها و مواد شیمیای در آن استفاده نشده و فقط با مواد طبیعی تقویت می شوند، رشد می کنند.

سفارش عمده بهترین خیار ارگانیک

کشاورزی ارگانیک منجر به بهبود کیفیت خاک و حفظ آب های زیر زمینی می شود، همچنین آلودگی را کاهش می دهد و برای محیط زیست بهتر می باشد. محصولات ارگانیک دارای یک برچسب ارگانیک هستند و استفاده از محوصلات ارگانیک ابتلا به بیماری ها و آلرژی را کاهش می دهد.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

همچنین ببینید

مرکز پخش خیار سبز هشت بندی در ایران

مرکز پخش خیار سبز هشت بندی در ایران

برای خرید خیار سبز هشت بندی می توان از مراکز پخش و میدان های تره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم