صادرات مرغوب ترین خیار ایران به عراق

صادرات مرغوب ترین خیار ایران به عراق و در دیگر کشور های متقاضی انجام می شود. بهترین مسیر برای صادرات خیار به عراق از راه مرز زمینی و از طریق کامیون های حمل و نقل صادراتی که مجهز به یخچال هستند صورت می گیرد.

حجم صادرات خیار سبز به عراق

حجم صادرات خیار سبز به عراق، به میزان برداشت محصول در آن فصل و میزان تقاضای کشور متقاضی بستگی دارد. پخش صادرات میوه به عراق با توجه به پشرفت تکنولوژی به صورت اینترنتی هم انجام می شود.

حجم صادرات خیار سبز به عراق

تولید خیار صادراتی در کشور باعث افزایش صادرات آن شده و از این طریق می توان سود بسیار بالایی کسب نمود. پخش خیار صادراتی در کشور به صورت عمده و مستقیم انجام می شود.
خیار سبز از میوه های صادراتی کشور تلقی می شودکه همراه با سودآوری فوق العاده نیز می باشد.

بسته بندی های خیار سبز صادراتی

خیار سبز صادراتی در بسته بندی های محکم و قابل جا به جایی بسته بندی می شود. انواع خیار سبز که هر سال برای صادرات به کشور های خارجی خرید و فروش می شوند، قیمت متفاوتی نسبت به مناطق مختلف تولید خیار دارند.
مناطقی چون یزد، جیرفت، همدان و ورامین در کشور هستند که تولید کنندگان در آن ها مرغوب ترین نوع از این میوه را برداشت می کنند. خیار سبز ازجمله محصولاتی است که در ایران به روش های مختلفی تولید شده و می توان از بازار های داخلی و خارجی بهره گرفت.
شرکت هایی هستند که به صورت رسمی مشخص در زمینه فروش خیار سبز فعالیت داشته و قیمت مشخصی از تولیدات را اعلام می کنند. خیار سبز صادراتی محصولی است که امروزه به بازار های مختلف ارائه شده و می توان فروش آن را به صورت مستقیم داشت.
خیار سبز در شرایط خوب کشت می شود و افرادی که آن ها را تهیه می کنند باید از وضعیت رشد مطلوب آن ها اطلاعات کافی داشته باشند.

مرکز خرید و فروش خیار صادراتی در ایران

خرید و فروش خیار صادراتی درایران، در مرکز فروش های معتبر و نمایندگی های زیادی انجام می شود.
پخش خیار صادراتی در کشور به صورت عمده و جزئی انجام می شود و این محصول به دلیل طعم خوب و لذیذی که دارد، بییشترین میزان عرضه و تقاضا را به کشور اختصاص داده است و همراه با فروش بسیار عالی می باشد.
صادرات خیار یکی از مهم ترین اهدافی است که در سال های اخیر به آن توجه زیادی شده است و شرکت های تخصصی بر روی آن سرمایه گزاری نموده اند. صادر کنندگان خیار با همکاری مستقیم و بدون واسطه، مشتریان خود را از بهترین محصولات تامین نیاز نموده و همواره شرایط خوبی را رقم می زنند.

مرکز خرید و فروش خیار صادراتی در ایران

خیار صادراتی از مرغوب ترین نوع خیار است که دارای رنگی بسیار تازه و بدون لک بوده است و همراه با بسته بندی های استاندارد و اصولی به کشور های مختلف جهان صادر می شود. در انواع شهر های مختلف کشور ایران محصول خیار به صورت ساده و یا خاردار تولید می شود که برخی از آن ها در گلخانه و برخی در زمین های کشاورزی کشت میشود.
صادرات خیار های گلخانه ای نسبت به خیار های ساده تولید شده در شهر های کشور بسیار بالا می باشد. به این علت است که در اغلب شهر های کشور از روش های گلخانه برای تولید استفاده کنند.
یکی از مقصد های صادرات خیار گلخانه ای کشور عر اق می باشد. خیار های تولید شده در استان یزد را به این کشور و دیگر کشور ها صادر می کنند.
خیار های تولید شده در کشور دارای کیفیت بالایی برای صادرات می باشند. استفاده از این خیار ها در بخش های داخلی کشور بالا می باشد و متقاضیان زیادی دارد.

تولید کننده های خیار سبز در ایران

خیار سبز در ایران دارای تولید کننده های زیادی می باشد که هرکدام مهارت فوق العاده ای در کاشت و برداشت این محصول دارند. در سال های اخیر در سراسر ایران حتی در شهر های خشک و کم آب افراد زیادی برای تولید خیار گلخانه ای فعالیت کرده اند.
برای تولید خیار سبز گبلخانه ای باید مراحل زیر انجام شود:

 • انتخاب زمان کشت
 • انتخاب بذر مناسب
 • نحوه کشت بذر
 • خاک مناسب برای پرورش
 • انتقال نشاء خیاربه زمین اصلی
 • تراکم بوته های خیار در گلخانه
 • آبیاری اولیه
 • نخ کشی
 • آبیاری استاندارد
 • هرس اولیه بوته گیاه
 • برداشت محصول
 • پایین کشی بوته های خیار

قیمت خیار سبز گلخانه ای اغلب به قیمت بذر و هزینه های اولیه تولید خیار بستگی دارد. قیمت خیار گلخانه ای در بازار دائمادر حال تغیر است و ثبات خاصی ندارد اما متقاضیان می توانند در سایت های معتبر بروز ترین قیمت آن را مشاهده کنند.

ارز آوری به کشور از طریق صادرات خیار به عراق

یکی از راه های ارز آوری به کشور از طریق صادرات خیار به عراق می باشد. خیار صادراتی برای تولید، نیازمند فراهم آوردن شرایط ایده آل در محیط کشت مناسب می باشد.
دلیل تمایز خیار صادراتی ایران به دیگر کشور ها در این است که باغداران ایرانی اعتقادی به سموم شیمیایی ندارند. بنابراین به جرات می توان گفت خیار صادراتی ایران از جمله محصولات ارگانیک صادراتی می باشد.
ایران اکنون در جمع صادر کنندگان اصلی محصولات خیار به عراق قرار دارد. تاجران عراقی از طرفداران پرو پاقرص محصول خیار ایران هستند.

ارز آوری به کشور از طریق صادرات خیار به عراق

اگر قصد خرید خیار صادراتی را شرکت های بازرگانی داشته باشند بایند ابتدا در مورد قیمت عمده آن که از الزامات به حساب می آید مطلع شده و سپس خرید این محصول را انجام داد. صادرات خیار به عراق چند سالی است که رونق گرفته و از طریق نمایندگی های صادراتی کشور به طور کملا ویژه ای صورت می گیرد.
پیش از صادرات خیار به عراق، گزارش های بازار شناسی و بازار یابی این کشور را مطالعه و بررسی کرد. تاجران عراق در رابطه به مواردی از قبیل، قیمت خیار صادراتی، زمان تحویل کالا و ارائه خدمات به موقع نیز حساسیت دارند پس این موارد را باید مد نظر داشت.
اگر تاجران قصد صادرات خیار به روسیه را داشتند می توانند با بخش اقتصادی و بازرگانی سفارت مشورت لازم را انجام دهند.
کشاورز ایرانی بی شک برای توسعه و عرضه محصولات خود، نیازمند فروش آن به تاجران برای صادرات هستند اما صادرکنندگان پس از خرید خیار صادراتی باید برای جذب بیشتر مشتری خارجی، علاوه بر کیفیت محصول به نوع بسته بندی این محصول دقت بیشتری داشته باشد.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

همچنین ببینید

خیار ثمن چیست؟

خیار ثمن چیست؟

برای پاسخ به این سوال که خیار ثمن چیست؟ باید گفت علاوه بر اجبار خریدار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم