صادرات خیار سبز به روسیه در سال 98

صادرات خیار سبز به روسیه در سال 98 و سال های دیگر از طریق نمایندگی های صادراتی کشور به طور کاملا ویژه ای صورت می گیرد زیرا خیار سبز یکی از محصولات کشاورزی پر فروش ایرانی است که دارای محور های زیر کشت گسترده است.

برترین تولید کننده های خیار سبز در سطح جهان

برترین تولید کننده های محصولات کشاورزی در سطح جهان تولید کنندگان خیار سبز می باشد زیرا خیار سبز یکی از میوه های پر طرفدار و خوشمزه است که در بیشتر میهمانی ها استفاده می شود.
بیشتر وزن خیار را آب تشکیل می دهد، شاید به نظر برسد که وجود این میزان آب نشانه ای از خواص درمانی ناچیز خیار است اما برخی از مهم ترین خواص خیار مانند: کمک به کاهش وزن، آبرسانی به بدن و کاهش تشنگی، ادرار آور و دفع سوم بدن همگی ناشی از بالا بودن میزان آب موجود در خیار است.
خیار سبز میوه ای 4 فصل از تیره کدوئیان است که به انواع خیار سبز (خیار درختی، خیار خاردار و خیار گلخانه ای و …) تقسیم می شود.

برترین تولید کننده های خیار سبز در سطح جهان

خیار سبز با توجه به طعم بی نظیر و ترد و تازگی که دارد برای درست کردن خیار شور و یا پذیرایی بسیار مناسب می باشد.
خیار سبز محصولی است که به سرما حساس می باشد به همین دلیل زمان پرورش و رونق آن در فصل های گرما می باشد.
دمای مناسب برای پرورش این میوه بین 17 تا 21 درجه بوده و برای انتخاب زمین و خاک مناسب برای کشت خیار باید از انتخاب زمین های سرد و خیلی گرم دوری شود.
خیار بعد از کاشت به مواد مغزی مانند ازت، فسفر، پتاسیم،منیزم،آهن و… نیاز دارد اما اگر کشاورزان بخواهد تک تک این مواد مغزی و ضروری را برای رشد گیاه خیار را جداگانه به آن اضافه کنند، خیلی طولانی و هزینه بر است.
بنابراین تولید کنندگان داخلی، محصولات خود را در مناسب ترین شرایط محیطی و با مصرف کم ترین کود های شیمیایی به تولید می رساند.
فروش خیار سبز به شکل های مختلفی از جمله فله و بسته بندی صورت می گیرد و خرید خیار سبز از تولیبد کنندگان عمده این محصول فرصتی را فراهم ساخته است تا خریداران بهترین نوع خیار را کیفیتی و قیمتی مناسب و بدون واسطه تهیه نمایند.
گفتنی است تولید کننندگان بسیار زیادی در بازار داخلی و خارجی مشغول خرید و فروش خیار هستند.

طرفداران خیار سبز صادراتی در دیگر کشور ها

خیار سبز صادراتی در دیگر کشور ها، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و خیار سبز به کشور های عراق، امارت، روسیه و دیگر کشور ها صادر می شود.
صادرات خیار به روسیه از بیشترین و پرطرفدارترین خریداران برخوردار است زیرا یکی از محصولات صادراتی ایران خیار سبز می باشد که صادرات آن در ساله های اخیر کم و بیش ادامه دارد.
پخش خیار صادراتی در ایران و دیگر کشور ها به صورت عمده و جزئی انجام می شود و بیشترین میزان عرضه و تقاضا را در بازار به خود اختصاص داده که همراه با فروش بسیار عالی می باشد.
خیار صادراتی از مرغوب ترین نوع خیار است که دارای رنگی بسیار ساده و بدون لک می باشد.
بسته بندی خیار صادراتی بسیار استاندارد و اصولی به کشور های مختلف جهان صادر می شود.
پخش خیار در بازار به سه صورت انجام می شود:

  • پخش مستقیم خیار صادراتی
  • پخش حضوری خیار صادراتی
  • پخش اینترنتی خیار صادراتی

به دلیل اینکه خیار یکی از محصولات کشاورزی مهم و صادراتی کشور ایران می باشد، تولید آن به صورت انبوهی در کشو انجام می شود و توسط شرکت های بازرگانی در سراسر کشور به طور مستقیم صادر می شود.

بازاریابی موفق خیار صادراتی ایران در روسیه

خیار صادراتی ایران در روسیه از موفق ترین بازاریابی ها بوده است زیرا خیار صادراتی ایران انواع مختلفی داشته و براساس نیار بازار، نمونه های مختلف آن صادر می گردد اما از مهم ترین خیار های صادراتی ایران خیار قلمی ساده و خیار خاردار می باشد که هر دو محصول با کیفیت بالایی در شهر های مختلف کشور کاشت شده و در اختیار صادر کنندگان قرار می گیرد.
صادرات خیار سبز به روسیه به صورت عمده و جرئی انجام می شود که در خرید های عمده خیار معمولا حجم زیادی از محصول سفارش داده شده و تهیه می شود.
بنابراین همیشه شرکت هایی که بهترین خیار سبز را تولید می کنند، مد نظر خریدارن بوده و معمولا خیار صادراتی را از آن ها تقاضا خواهند کرد.
در نظر داشته باشید که عرضه خیار با کیفیت عالی می تواند کمک زیادی به شرکت های تولید کننده کرده و بخش زیادی از محصولاتشان را می توانند با خریدارانی زیادی از سراسر کشور عرضه دارند.
همچنین می توانند مشتریان زیادی را از دیگر کشور ها به خود جلب کنند و محصولات زیادی را از این طریق به بازار جهانی عرضه نمایند.

میزان تقاضای بازار برای خرید خیار صادراتی

در سال 98 میزان تقاضای بازار برای خرید خیار صادراتی نسبت به سال های دیگر بیشتر بوده است.
صادرات خیار سبز یکی از گزینه های اصلی صادراتی در کشور جریان بسیار پویایی را دارا می باشد.

میزان تقاضای بازار برای خرید خیار صادراتی

امروزه در بازار مراکز فروش خیار به راحتی فراهم شده است به این ترتیب بهترین نوع این تولیدات را افراد مختلف مشخص نموده و همواره با در نظر گرفتن میزان سفارش خود اقدام می کنند، در این راستا فروش مستقیم انواع خیار سبز سبب کاهش قیمت آن می شود.
بنابراین وقتی خریداران عمده سعی در سفارش حجم زیادی از انواع خیار را داشته، از مجموعه های تخصصی و معتبر کمک می گیرند.

قیمت انواع خیار در درجه کیفی های متفاوت

انواع خیار در درجه کیفی های متفاوت از قیمت های مختلفی برخوردار می باشد.
طبیعتا قیمت خیار هر ساله همانند دیگر محصولات کشاورزی دچار تغیرات قیمت می شود، همین امر سبب شده افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، قیمت روز آن ها را اعلام داشته و مشخص کنند.
قیمت خرید و فروش خیار در تمام فصل های سال ثابت نیست و خریداران می توانند از طریق وب سایت های معتبر، بروز ترین لیست قیمت ها را مشاهده کنند و با بهترین کیفیت و قیمت خرید خود را انجام دهند.
در سال 98 با شروع برداشت خیار و مشخص شدن هزینه های مختلف، قیمت نهایی در اختیار خریداران قرار می گیرد.
این تولیدات بالاترین استاندارد ها را داشته و به راحتی می توان با بهترین بسته بندی ها راهی بازار کرد.
شیوه بسته بندی به این صورت می باشد که ابتدا خیار ها را در انبار سورت می کنند و سپس خیار های با اندازه منظم را در سبدی که پلاستیک نانو در آن قرار گرفته شده است، می چینند و پلاستیک را می بنند.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

همچنین ببینید

مرکز پخش خیار سبز هشت بندی در ایران

مرکز پخش خیار سبز هشت بندی در ایران

برای خرید خیار سبز هشت بندی می توان از مراکز پخش و میدان های تره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم