شرکت تولیدی و صادرات خیار سبز مرغوب

خیار سبز مرغوب صادراتی را می توان توسط شرکت های تولیدی، فروشگاه های اصلی، مغازه ها با بهترین کیفیت خرید کرد و به کشور های دیگر صادر کرد. شرکت صادرات خیار سبز به وسیله ی صادرات می تواند ارز زیادی را وارد کشور کند و سود آوری زیادی را به همراه داشته باشد.

شرکت صادرات مرغوب ترین خیار گلخانه ای

مرغوب ترین خیار گلخانه ای را توسط شرکت های صادرات و فروشگاه های اصلی به کشور های دیگر صادر کرد. امروزه ایران یکی از کشور هایی به شمار می رود که در عرصه های مختلف فعالیت خوبی داشته است.
تا جایی که در بازار جهانی نیز فعالیت داشته و محصولات خوبی را ارائه می دهند. تولیدات کشاورزی بخش قابل توجه از محصولاتی است که ایرانی ها بر روی آن ها سرمایه گزاری ویژه ای داشته و ان ها را راهی بازار می کنند.
وضعیت صادرات خیار در ایران به فصل برداشت و نیاز مشتری در آن فصل بستگی دارد. خیار سبز مرغوب یکی از محصولات خوب کشاورزی است که کشت آن به صورت گلخانه ای انجام می شود.
این محصول در شهر های مختلف کشور تولید شده تا با صادرات آن به دیگر کشور ها سود آوری خوبی را به همراه داشته باشد. صادرات خیار عموما به کشور هایی مانند عمان، قطر، عراق و روسیه انجام می پذیرد.

شرکت صادرات مرغوب ترین خیار گلخانه ای

ایران به دلیل داشتن آب و هوای مناسب یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان خیار می باشد. در احداث گلخانه خیار درختی و راه اندازی آن باید به نوع و مشخصات سازه گلخانه و پوشش و تجهیزات آن دقت زیادی داشت. برای کاشت خیار گلخانه ای ابتدا باید زمان کاشت را مد نظر گرفت.
قبل از هر اقدامی در مورد کاشت خیار گلخانه ای ابتدا بهتر است اطلاعاتی در مورد شرایط آب و هوایی آن منطقه و تجریبیات مهندسین کشاورزی و کشاورزان با تجربه و مهم ترین مورد قیمت این محصول در بازار کسب کرده و بعد کشت محصول آغاز شود. زیرا زمان کشت در بهره وری محصول تماس مستقیم دارد و باعث بالا رفتن روحیه کار و تلاش می شود.

 • انتخاب بذر
  بعد از انتخاب زمان کشت باید بذر ماسبی را انتخاب کرد. کشاورزانی که آشنایی با خواص مختلف واریته ها ندارند با مشکلات زیادی مواجه می شوند.
  که یک مورد آن این است، واریته های پر گلی را برای فصول بهاره کشت کرده اند و محصول خوب و زیادی را برداشت کرده اند را مجددا برای کشت پاییزه انتخاب کرده اند. با وجود سرما و کوتاه شدن طول روز، تعداد زیادی از میوه های کوچک در هر بوته مشاهده کرد که به علت ریز ماندن میوه ها بر روی ساقه محصولی را برداشت نمی کنند و با تصوراتی که دارند کود را به گیاه تحمیل می کنند.
  در حالی که بذر ها تک گل بوده و میوه کمتری از آن مشاهده کرد ولی میتوان محصول بیشتری برداشت نمود.
 • نحوه کاشت
  به طور کلی در مقابل ما دو راه برای کاشت بذر وجود دارد. یک مورد کشت مستقیم و دیگری کشت به صورت خزانه که از این دو راه به خاطر صرفه جویی در استفاده از امکانات گلخانه ای و مراقبت بیشتر و بهتر تا جوانه زدن، بهتر است از کشت در خزانه بهره گیری کرد.
  برای کشت مستقیم زمین باید رطوبت کافی داشته باشد. بهترین خاک برای کشت در گلدان های نشاء ماده ای بنام پیت ماس است.
 • انتقال نشاء خیار به زمین اصلی
  وقتی بذر ها سبز شدند و رشد کافی نمودند باید آن ها را به زمین گلخانه انتقال داد. در آخر آن ها را آبیاری و هرس کرده، تا بتوان برداشت محصول به خوبی انجام شود.

بسته بندی خیار سبز صادراتی در شرکت ها

خیار سبز صادراتی را می توان در شرکت ها با بهترین کیفیت بسته بندی کرد. یکی از مسائل مهم در راستای خیار سبز صادراتی، استفاده از بسته بندی های استاندارد است.
زیرا هر کشور توجه ویژه به نوع محصولات بسته بندی شده داشته است و این موضوع باعث می شود که خیار صادراتی بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. در نتیجه شرکت های صادر کننده خیار بهترین بسته بندی ها را برای محصولات خود با برند مشخص ارائه می دهند.

صادرات خیار سبز قلمی مشهد

خیار سبز قلمی مشهد یکی دیگر از محصولاتی است که به دیگر کشور ها صادرات آن انجام می شود. از شهر های بزرگ و شناخته شده در زمینه تولید خیار سبز قلمی مشهد می باشد.

صادرات خیار سبز قلمی مشهد

در این شهر از روش های مدرن و امروزی برای کشاورزی استفاده می شود. استاندارد های لازم برای کشت و صادرات آن به خوبی رعایت می شود به همین دلیل فروش خوبی از خیار سبز قلمی مشهد را می توان شاهد بود.

فروش خیار ساده و خاردار به روسیه

خیار ساده و خاردار به کشور روسیه توسط بسیاری از بازرگانان با بهترین قیمت به فروش می رسد. خیار خاردار نمونه ای متفاوت و بسیار خوش طعم می باشد که به عنوان واریته ای از خیار معرفی می شود.
طبع خیار سبز خاردار سرد می باشد و بافتی بسیار نرم و ترد دارد. خیار خاردار صادراتی یکی از برترین و مرغوب ترین انواع خیار محسوب می شود که دارای پوستی محکم و تازه می باشد.
خیار ساده و خیار خاردار، هر دو در بسته بندی های اصولی در بازار عرضه می شوند. قیمت خیار صادراتی به فصل برداشت آن و نیاز مشتری بستگی دارد، در واقع خیار گلخانه ای و یا هر محصولی قیمت ثابتی در بازار ندارد.

پخش عمده انواع خیار سبز در بازار

انواع خیار سبز به صورت عمده و جزئی در بازار ها و فروشگاه های اصلی پخش می شود. خرید خیار سبز از مرکز فروش اصلی با نازلترین قیمت و با بسته بندی بسیار استاندارد و اصولی امکان پذیر می باشد.

پخش عمده انواع خیار سبز در بازار

خرید خیار سبز با روش های مختلفی انجام می گیرد به عنوان مثال:

 • خرید اینترنتی
 • خرید از نمایندگی های پخش
 • خرید از مراکز تولید اصلی
 • خرید از تره بار ها
 • و …

خیار سبز از جمله تولیداتی است که ایرانی ها برای خرید آن به مراکز تخصصی زیادی مراجعه کرده اند. این محصول در طول سال به روش های مختلف کشت شده و برداشت می شود و با قیمت های مشخص راهی بازار می شود و در اختیار مردم قرار می گیرد.

با ما در ارتباط باشید

phone ۹۸۳۵۳۸۲۷۸۲۵۵+
phone ۹۸۹۱۲۴۶۰۸۲۱۵+
phone [email protected]
phone [email protected]
phone [email protected]
GincoTrade Location یزد، میدان خاتمی، بلوار مدرس، قبل از پمپ بنزین

درباره‌ی admin2

همچنین ببینید

مرکز پخش خیار سبز هشت بندی در ایران

مرکز پخش خیار سبز هشت بندی در ایران

برای خرید خیار سبز هشت بندی می توان از مراکز پخش و میدان های تره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید..!
با ما در ارتباط باشید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم